Zesílené ramínko HopUp komory TM VSR Zobrazit větší

Zesílené ramínko HopUp komory TM VSR

Originální přítlačné ramínko HopUp komor odstřelovacích pušek Marui VSR je vyrobeno z plastu. Může se ulomit a nemá dostatečný přítlak na vyšší hmotnosti kuliček. Přinášíme odolné kovové ramínko, které tento problém definitivně řeší. Poskytuje...
Originální přítlačné ramínko HopUp komor odstřelovacích pušek Marui VSR je vyrobeno z plastu. Může se ulomit a nemá dostatečný přítlak na vyšší hmotnosti kuliček. Přinášíme odolné kovové ramínko, které tento problém definitivně řeší. Poskytuje dobrou odolnost a upravený výstupek spolehlivě rozrotuje i kuličky o hmotnosti 0,40g. Vyrobeno z hliníkové slitiny s eloxem. POZOR: Použitelné pouze pro zbraně Marui VSR. Pokud si přejete ramínko použít i pro komory pušky Well, je nutné zužit šířku o 0,6mm.
Zobrazit

295,00 Kč s DPHDostupnost: Skladem

2 ks

ASPRO296

: AIRSOFTPRO

Koupí tohoto produktu získáte 2 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Originální přítlačné ramínko HopUp komor odstřelovacích pušek Marui VSR je vyrobeno z plastu. Může se ulomit a nemá dostatečný přítlak na vyšší hmotnosti kuliček.

Přinášíme odolné kovové ramínko, které tento problém definitivně řeší. Poskytuje dobrou odolnost a upravený výstupek spolehlivě rozrotuje i kuličky o hmotnosti 0,40g.

Vyrobeno z hliníkové slitiny s eloxem.

POZOR: Použitelné pouze pro zbraně Marui VSR. Pokud si přejete ramínko použít i pro komory pušky Well, je nutné zužit šířku o 0,6mm.