Pojistný šroub QSC trnu pružiny

Při používání QSC rychlovýměných trnů pružin v mechaboxech může v některých ojedinělých případech docházet k vyosení QSC trnů pružiny. Tento problém se zřídka objevuje zejména u mechaboxů (např. AK), které nemají trn pružiny přišroubovaný k...
Při používání QSC rychlovýměných trnů pružin v mechaboxech může v některých ojedinělých případech docházet k vyosení QSC trnů pružiny. Tento problém se zřídka objevuje zejména u mechaboxů (např. AK), které nemají trn pružiny přišroubovaný k pažbě (jako např. zbraně M4 apod.) šroubem. Tento pojišťovací šroub problém zcela eliminuje a umožňuje bezproblémové používání QSC rychlovýměnných trnů pružiny. Pojišťovací šroub je vyrobený z materiálu C45 (ocel 12 050) na CNC obráběcím centru. Povrchová úprava brynýrováním (chemickým černěním). Na šroubu je vnější závit M5.  Dotažení se provádí plochým šroubovákem nebo mincí.
Zobrazit

260,00 Kč s DPHDostupnost: Skladem

> 10 ks

6621

: RetroArms

Koupí tohoto produktu získáte 2 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Při používání QSC rychlovýměných trnů pružin v mechaboxech může v některých ojedinělých případech docházet k vyosení QSC trnů pružiny. Tento problém se zřídka objevuje zejména u mechaboxů (např. AK), které nemají trn pružiny přišroubovaný k pažbě (jako např. zbraně M4 apod.) šroubem.

Tento pojišťovací šroub problém zcela eliminuje a umožňuje bezproblémové používání QSC rychlovýměnných trnů pružiny.

Pojišťovací šroub je vyrobený z materiálu C45 (ocel 12 050) na CNC obráběcím centru. Povrchová úprava brynýrováním (chemickým černěním). Na šroubu je vnější závit M5. 

Dotažení se provádí plochým šroubovákem nebo mincí.

BarvaČerná