Žádné produkty
CNC hliníkové střenky Aero Side Panel Type A od CTM TAC v provedení zlatá.
Pro rám CTM FUKU-2 pro airsoftové pistole AAP-01 a AAP-01C.
Typ A s texturovaným povrchem.
Vyrobeny z hliníku 6061 pomocí přesného CNC obrábění.
Ergonomický a agresivní design pro lepší úchop.
Fakticky Ultra Krásný Upgrade.
: CTM TAC
CTM0033-BK
CTM pistolová rukojeť FUKU-2 Nylon Frame pro AAP-01 GBB v provedení černá. Ergonomický rám pro plynové airsoftové pistole AAP-01. Nylon se skelnými vlákny pro vysokou pevnost a odolnost. Kompatibilní s CTM bočními gripy. Fakticky Ultra Krásný Upgrade.
: CTM TAC
CTM0078-GD
CNC zvětšený magwell od CTM TAC v provedení zlatá. Pro airsoftové pistole AAP-01 a AAP-01C. Rozšířený náběh zásobníku pro rychlejší přebíjení. Pevná CNC obráběná konstrukce z hliníku 6061. Vylepšená stabilita pistole při držení oběma rukama. Kompatibilní se všemi rámy AAP-01 a HPA adaptéry.
Chcete dodat své pistoli AAP-01 nebo AAP-01C výraznější vzhled, lepší ergonomii a zároveň zvýšit odolnost celé rukojeti? Přemýšlíte o upgradu, který je lehký, pevný a zpracovaný s naprostou přesností? Nebo jednoduše hledáte střenky, které budou dokonale pasovat na rukojeť FUKU-2 Nylon Frame a posunou celkový pocit ze zbraně na vyšší úroveň? Pak právě CNC hliníkové střenky Aero Side Panel Type A od CTM TAC nabízí řešení, které vás nezklame. Střenky jsou stylovým a funkčním upgradem pro rám FUKU-2 určený pro GBB plynové airsoftové pistole AAP-01 a AAP-01C. Díky preciznímu CNC obrábění z kvalitního hliníku 6061 poskytují vynikající odolnost a ergonomii. Střenky jsou navrženy s agresivním designem, který nejen zlepšuje estetiku zbraně, ale také zajišťuje lepší úchop a kontrolu při střelbě. Díky lehké konstrukci přidávají minimální hmotnost a zároveň poskytují vysokou pevnost. Montáž je snadná pomocí 4 přiložených šroubů. Střenky lze instalovat pouze na rám CTM FUKU-2 Nylon Frame nebo jiné spodní rukojeti s vyměnitelnými střenkami.

Ukázka barevných variant (k dispozici jsou i Electroplated varianty)
| Barva | Zlatá |
| Materiál těla | Kov |