AAP01 Assassin GBB Full Auto / Semi Auto - pískový

Jeden z nejoriginálnějších projektů ve světe airsoftu! AAP01 je mix legendárního Luger stylu s moderním designem a zároveň je kompatibilní se zásobníky G17. Tělo je vyrobeno z odolného polymeru a je dovybaveno kovovými vložkami pro chod...
Jeden z nejoriginálnějších projektů ve světe airsoftu! AAP01 je mix legendárního Luger stylu s moderním designem a zároveň je kompatibilní se zásobníky G17. Tělo je vyrobeno z odolného polymeru a je dovybaveno kovovými vložkami pro chod vnitřních součástek zbraně. Díky příjemnému zpětnému rázu a možností rychlé střelby se dá zbraň využít jak při taktických scénářích, tak i při soutěžích. Přepínač střelby se zpřístupní při natažení závěru. Vrchní část těla má navíc díry, jak nahoře tak dole, pro uchycení railů pro příslušenství. (raily nejsou součást balení) Pro AAP01 je vhodné pouzdro 579 GLS od Safarilandu.
Zobrazit

2 100,00 Kč s DPH

Dostupnost: Není skladem


20. 11. 2020 (48 ks)

AAP01-FDE

: Action Army

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 21 bodů.


Jeden z nejoriginálnějších projektů ve světe airsoftu! AAP01 je mix legendárního Luger stylu s moderním designem a zároveň je kompatibilní se zásobníky G17.

Tělo je vyrobeno z odolného polymeru a je dovybaveno kovovými vložkami pro chod vnitřních součástek zbraně.

Díky příjemnému zpětnému rázu a možností rychlé střelby se dá zbraň využít jak při taktických scénářích, tak i při soutěžích. Přepínač střelby se zpřístupní při natažení závěru.

Vrchní část těla má navíc díry, jak nahoře tak dole, pro uchycení railů pro příslušenství. (raily nejsou součást balení)

Pro AAP01 je vhodné pouzdro 579 GLS od Safarilandu.

Úsťová rychlost (m/s) 105 (m/s)
Délka 230 (mm)
Hmotnost 660 (g)
Délka vnitřní hlavně 129 (mm)
Materiál těla Plast
Kapacita zásobníku 23
Točný / Tlačný Tlačný
Barva písková
Blowback ANO

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.

Napsat recenzi

AAP01 Assassin GBB Full Auto / Semi Auto - pískový

AAP01 Assassin GBB Full Auto / Semi Auto - pískový

Naši partneři