Žádné produkty
WoSporT skládací sumka na kuličky ve vzoru Multicam (replika) je praktický vak pro přenášení až 3000 BBs a jejich rychlé doplňování během hry. Díky kompaktním rozměrům ve složeném stavu ho snadno přenesete na opasku nebo MOLLE vazbě, a když je potřeba, pomocí QD spony rychle doplníte plničku nebo točný zásobník.

Už více než 25 let víme, co máš na airsoftu rád.
: PTS
PTS041
Konec otlačeným a unaveným palcům! Už žádné dosypávání ládovačky po každém zásobníku! Originální ODIN M12 Sidewinder Speedloader od PTS je tu! Jediná ládovačka co potřebuješ, pokud teda používáš AR/M4 zásobníky.
: WoSporT
WOSP80-TAN
WoSporT plnička LEVER BOTTLE s kapacitou 500 BBs v pískovém provedení je rychloládovačka s lahví na 2500 kuliček pro plnění tlačných zásobníků M4 / AR15 pomocí otočné kličky ve stylu PTS M12. Menší model BOTTLE navíc díky 35mm závitu umožňuje našroubovat lahev s kuličkami při plnění více zásobníků před akcí. Lze dokoupit adaptéry pro zásobníky AK, MP5 a G36.
: WoSporT
WOSP77-MC
WoSporT plnička LEVER SILENCE s kapacitou 1000 BBs kuliček ve vzoru Multicam (replika) je rychloládovačka pro rychlé plnění tlačných zásobníků M4 / AR15 pomocí otočné kličky ve stylu PTS M12. Model SILENCE navíc díky vnitřní silikonové vložce tlumí hluk a neprozradí vaši pozici při přesunu. Lze dokoupit adaptéry pro zásobníky AK, MP5 a G36.
: WoSporT
WOSP179-MC
WoSporT rychloládovačka (plnička) LEVER na 1000 BBs ve vzoru Multicam (replika) umožňuje rychlé plnění AEG M4 tlačných zásobníků. Díky otáčecí kličce zvládnete nabít zásobník během pár vteřin. Kompatibilní se zásobníky M4 / AR15 (TM standard) a s adaptéry i pro platformy AK, MP5 a G36 (adaptéry nejsou součástí). Vychází z principu funkce oblíbeného modelu...
Skládací vak na kuličky je navržený pro hráče, kteří nechtějí řešit klasické lahve nebo chrastící plničky. Odolný 1000D nylon chrání obsah před poškozením a zároveň tlumí hluk, takže se při pohybu neprozradíte. Plastové víčko je tvarované pro pohodlné přesypání do větších rychloplniček, jako jsou WoSporT Lever nebo PTS M12 ODIN. Díky QD sponě a poutku na opasek nebo MOLLE ji rychle odepnete, doplníte munici a vrátíte zpět na výstroj.
Ne, víčko dobře těsní a při běžném pohybu drží obsah bezpečně uvnitř. Navíc nemá žádné přesahy, takže nehrozí nechtěné otevření při zachycení o překážku.
Ano, víčko je přímo tvarované pro snadné přesypání do této rychloplničky nebo její kopie WoSporT Lever.
Tady záleží na tom, jak se budete o vak starat. Doporučujeme do vaku nasypat jen tolik kuliček, kolik na akci vystřílíte, protože originální sáček nebo lahev lépe brání přístupu vzduchu ke kuličkám. Samozřejmě musí být vak čistý a suchý. Ale kdyby se vám přeci jen povedlo zašpinit zevnitř, tak jde snadno vyčistit.
| Barva | Multicam |
| Délka | 260 (mm) |
| Hmotnost | 92 (g) |
| Materiál těla | Plast |
| Montážní systém | MOLLE / PALS |
| Kapacita zásobníku | 3000 |