CNC hlava válce hliníková univerzální

Nová univerzální hlava válce pro mechaboxy (Zinkové i CNC) verze II a verze III . Hlava válce je vyrobena z leteckého duralu EN AW 7075 přesným CNC soustružením a CNC frézováním. Hlava válce má těsnící o kroužek, který zajišťuje precizní...
Nová univerzální hlava válce pro mechaboxy (Zinkové i CNC) verze II a verze III . Hlava válce je vyrobena z leteckého duralu EN AW 7075 přesným CNC soustružením a CNC frézováním. Hlava válce má těsnící o kroužek, který zajišťuje precizní utěsnění mezi hlavou válce a válcem. Hlavu válce je možné používat se standardní rovnou hlavou pístu, ale i s tichou hlavou pístu (ne NBU, pro NBU je určena hlava válce i pístu pro NBU). Dopadová část hlavy válce je vyrobena z extrémně odolného litého Polyurethanu, který má několikanásobně vyšší životnost než vulkanizovaná přírodní guma. Povrchová úprava Motorex AERO 8200.
Zobrazit

490,00 Kč s DPHDostupnost: Skladem

> 10 ks

7026

: RetroArms

Koupí tohoto produktu získáte 4 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Nová univerzální hlava válce pro mechaboxy (Zinkové i CNC) verze II a verze III. Hlava válce je vyrobena z leteckého duralu EN AW 7075 přesným CNC soustružením a CNC frézováním. Hlava válce má těsnící o kroužek, který zajišťuje precizní utěsnění mezi hlavou válce a válcem.

Hlavu válce je možné používat se standardní rovnou hlavou pístu, ale i s tichou hlavou pístu (ne NBU, pro NBU je určena hlava válce i pístu pro NBU).

Dopadová část hlavy válce je vyrobena z extrémně odolného litého Polyurethanu, který má několikanásobně vyšší životnost než vulkanizovaná přírodní guma.

Povrchová úprava Motorex AERO 8200.