Kulich Arc'teryx LEAF Rho LTW Beanie Černý

Kulich Arc\'teryx LEAF Rho LTW Beanie Černý Zväčšiť
Zimní kulich  Arc'teryx LEAF Rho LTW  Beanie vyrobený z  Merino vlny . Ovčí vlna merino pochází z horských ovcí původně žijících ve Španělsku odkud se rozšířily postupně do celého světa. Ovčí rouno se výborně přizpůsobilo náročným klimatickým...
Zimní kulich  Arc'teryx LEAF Rho LTW  Beanie vyrobený z  Merino vlny . Ovčí vlna merino pochází z horských ovcí původně žijících ve Španělsku odkud se rozšířily postupně do celého světa. Ovčí rouno se výborně přizpůsobilo náročným klimatickým podmínkám chladnějšího a vlhkého prostředí a díky tomu dnes splňuje nejvyšší nároky na funkčnost. Ve srovnání s běžnou vlnou je hedvábně jemná (nekouše), má výborné izolační vlastnosti a je prodyšná. Kulich je doplněn o  příměs spandexu  pro lepší elasitcitu.
Viac

36,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

5 položky

ARC011

: Arcteryx

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 9 bodů.


Zimní kulich Arc'teryx LEAF Rho LTW Beanie vyrobený z Merino vlny. Ovčí vlna merino pochází z horských ovcí původně žijících ve Španělsku odkud se rozšířily postupně do celého světa. Ovčí rouno se výborně přizpůsobilo náročným klimatickým podmínkám chladnějšího a vlhkého prostředí a díky tomu dnes splňuje nejvyšší nároky na funkčnost. Ve srovnání s běžnou vlnou je hedvábně jemná (nekouše), má výborné izolační vlastnosti a je prodyšná.

Kulich je doplněn o příměs spandexu pro lepší elasitcitu.

Farba černá

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Kulich Arc'teryx LEAF Rho LTW Beanie Černý

Kulich Arc'teryx LEAF Rho LTW Beanie Černý

Zobrazené produkty

Nové produkty

Naši partneři