CNC mechabox V3 - 8mm - QSC Zväčšiť

CNC mechabox V3 - 8mm - QSC

Kompletně frézovaný mechabox verze III na CNC obráběcím centru. Oproti ostatním hliníkovým mechaboxům je náš vyroben ze solidního kusu hliníku AW EN7075 T651. Nejedná se o odlitek jako u čínských značek ! Mechabox je dlouhodobě testován na pružině...
Kompletně frézovaný mechabox verze III na CNC obráběcím centru. Oproti ostatním hliníkovým mechaboxům je náš vyroben ze solidního kusu hliníku AW EN7075 T651. Nejedná se o odlitek jako u čínských značek ! Mechabox je dlouhodobě testován na pružině M160 bez jakýchkoliv náznaků opotřebení a zničení. Mechabox je  osazen  rychlou výměnou pružiny (QSC) a součástí dodávky je i CNC univerzální trn pružiny. Dále je osazen nerezovými spojovacími šrouby,  neobsahuje ložiska . Ložiska si můžete vybrat z naší nabídky. Samozřejmostí je používání standardních dílů pro mechabox verze III. Obě poloviny mechaboxu na sebe zapadnou s naprostou přesností včetně otvorů pro ložiska, které jsou 100% souosé.  Další drobné vychtávky Přesná díra na západku zpětného chodu - západka nevypadává Přesná díra pro spoušť - spoušt nevyskakuje ani při použití silné pružinky Mikrodrážky na kolících, které drží pružinku člunku spouště a ramínka podavače - nedochází k vyskakování pružinek I přes veškerou snahu nelze zaručit 100% kompatibilitu mechaboxu do všech dostupných těl zbraní AK a dlaších zbraní, které používají tyto mechaboxy. Pro většinu běžně dostupných a rozšířených značek lze mechabox instalovat bez větší úpravy. Důrazně doporučujeme používat vnitřní díly mechaboxu Retro ARMS. Při použití vnitřních dílů různých výrobců nemůžeme garantovat 100% kompatibilitu dílů s mechaboxem. Instalace mechaboxu vyžaduje odborné znalosti.
Viac

135,61 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

> 10 položky

6393

: RetroArms

Koupí tohoto produktu získáte 33 bodů.
Ako fungujú vernostné body?


Kompletně frézovaný mechabox verze III na CNC obráběcím centru. Oproti ostatním hliníkovým mechaboxům je náš vyroben ze solidního kusu hliníku AW EN7075 T651. Nejedná se o odlitek jako u čínských značek ! Mechabox je dlouhodobě testován na pružině M160 bez jakýchkoliv náznaků opotřebení a zničení.

Mechabox je osazen rychlou výměnou pružiny (QSC) a součástí dodávky je i CNC univerzální trn pružiny. Dále je osazen nerezovými spojovacími šrouby, neobsahuje ložiska. Ložiska si můžete vybrat z naší nabídky.

Samozřejmostí je používání standardních dílů pro mechabox verze III. Obě poloviny mechaboxu na sebe zapadnou s naprostou přesností včetně otvorů pro ložiska, které jsou 100% souosé. 

Další drobné vychtávky

  • Přesná díra na západku zpětného chodu - západka nevypadává
  • Přesná díra pro spoušť - spoušt nevyskakuje ani při použití silné pružinky
  • Mikrodrážky na kolících, které drží pružinku člunku spouště a ramínka podavače - nedochází k vyskakování pružinek

I přes veškerou snahu nelze zaručit 100% kompatibilitu mechaboxu do všech dostupných těl zbraní AK a dlaších zbraní, které používají tyto mechaboxy. Pro většinu běžně dostupných a rozšířených značek lze mechabox instalovat bez větší úpravy.
Důrazně doporučujeme používat vnitřní díly mechaboxu Retro ARMS. Při použití vnitřních dílů různých výrobců nemůžeme garantovat 100% kompatibilitu dílů s mechaboxem.

Instalace mechaboxu vyžaduje odborné znalosti.