9mm upgrade pružina pro odstřelovací pušky - M170 (560 FPS) Zväčšiť

9mm upgrade pružina pro odstřelovací pušky - M170 (560 FPS)

Zesílená pružina pro zvýšení výkonu / dostřelu airsoftové odstřelovací pušky. Je vyrobena z kvalitní pružinové oceli s řádnou tepelnou úpravou a zabroušenými konci. Povrch je ošetřen brynýrováním. Vnější průměr pružiny je cca 12,8mm. Před...
Zesílená pružina pro zvýšení výkonu / dostřelu airsoftové odstřelovací pušky. Je vyrobena z kvalitní pružinové oceli s řádnou tepelnou úpravou a zabroušenými konci. Povrch je ošetřen brynýrováním. Vnější průměr pružiny je cca 12,8mm. Před nákupem se ujistěte, že ji lze vložit do vašeho pístu. Pružiny jsou totiž primárně určeny pro zesílené upgrade písty.  Pružina byla podrobena testům a výsledný výkon pušky při kvalitním utěsnění přibližně odpovídá její nominální hodnotě.
Viac

Ďalšie varianty

6,07 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

5 položky

ASPRO121

: AIRSOFTPRO

Koupí tohoto produktu získáte 1 bod.
Ako fungujú vernostné body?


Zesílená pružina pro zvýšení výkonu / dostřelu airsoftové odstřelovací pušky. Je vyrobena z kvalitní pružinové oceli s řádnou tepelnou úpravou a zabroušenými konci. Povrch je ošetřen brynýrováním.

Vnější průměr pružiny je cca 12,8mm. Před nákupem se ujistěte, že ji lze vložit do vašeho pístu. Pružiny jsou totiž primárně určeny pro zesílené upgrade písty. 

Pružina byla podrobena testům a výsledný výkon pušky při kvalitním utěsnění přibližně odpovídá její nominální hodnotě.