WE GBB plynová pistole KAC Knight Hawk - Černá

WE patří mezi jednu z nejprodávanějších značek plynových airsoft zbraní.

WE GBB plynová pistole KAC Knight Hawk M1911 v provedení černá.

Pistole nabízí silný zpětný ráz (blowback)kovový závěr, spolehlivost i funkční záchyt závěru. 

Skvělý výkon již v základu a dostupné upgrade díly!

WE Tactical Training International

Další varianty

2 690,00 Kč s DPHDostupnost: Skladem

> 10 ks

WE00058

: WE

Koupí tohoto produktu získáte 26 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Příslušenství

Plynové zbraně od WE

WE plynové pistole (GBBa plynové pušky (GBBR) s funkcí blowback (zpětný chod závěru) představují oblíbenou volbu hráčů, kteří touží po co nejreálnějších zážitku ze střelby a zároveň preferují odolná kovová těla zbraní. 
Mezi nejpopulárnější modely se řádí repliky pistolí Glock (R17 a podobné), Hi-Capa a dlouhé zbraně AR15 (M4, Model 416).
Zbraně od WE nabízí nejen skvělou kvalitu, ale také nadstandardní výkon.

Pistole M1911 a její varianty

Pistole M1911, navržená Johnem Mosesem Browningem, je jednou z nejikoničtějších ručních zbraní v historii. Byla přijata do výzbroje americké armády v roce 1911 a sloužila jako standardní služební pistole až do roku 1985. Díky své spolehlivosti a výkonnosti si získala oblibu mezi vojáky během obou světových válek, korejské války a války ve Vietnamu.
M1911 je komorována pro náboj .45 ACP. Je známá svou robustní konstrukcí a vysokou přesností, což z ní činí oblíbenou zbraň i mezi civilisty, policisty a sportovními střelci.
Verze M1911A1 byla představena v roce 1924 a zahrnovala několik vylepšení původního designu M1911. Mezi tyto změny patřilo například zvětšení výstupku na pojistce, prodloužení úderníku, zkrácení spouště a přidání výřezu na rukojeti pro lepší úchop.
Další variantou je například M.E.U. (Marine Expeditionary Unit), která byla vyvinuta pro speciální jednotky námořní pěchoty USA. Vyznačuje se vyšší spolehlivostí, lepší přesností a ergonomickými vylepšeními, jako je například zesílený rám a vylepšené mířidla.
Námořnictvo si ještě vyžádalo kratší variantu pod označením M45, což je také modernizovaná verze klasické pistole M1911, která byla speciálně vyvinuta pro potřeby USMC (United States Marine Corps). Oficiálně známá jako M45A1 CQBP (Close Quarter Battle Pistol).
Aktuální trendem jsou modely TTI 2011 v airsoftu označované jako Hi-Capa. Tato moderní verze je produktem společnosti Taran Tactical Innovations a je určena především pro sportovní střelbuTTI2011 kombinuje klasický design M1911 s moderními prvky, jako je polymerový rám a vyšší kapacita zásobníku
Všechny modely u nás můžete zakoupit i jako airsoftové repliky M1911 od značky WE.

Co nabízí WE GBB plynová pistole KAC Knight Hawk?

GBB pistolí WE KAC Knight Hawk zažijete autentický pocit ze střelby, který vám poskytne realističtější a poutavější airsoftový zážitek.
Díky preciznímu zpracování a inovativnímu designu je tato zbraň skvělou volbou pro každého vášnivého airsoftového hráče.
Replika pistole byla vyrobena co nejpřesněji podle reálné předlohy a uvnitř najdete vyladěné vnitřní díly pro skvělý výkon a spolehlivost bez nutnosti okamžité investice do upgrade dílů.
GBB plynové pistole od WE se mohou pochlubit skvělou ergonomií a střelcům nabízí pohodlný úchop. Všechny vnější díly jsou skvěle zpracovány pro pohodlné a intuitivní ovládání, připravené na intenzivní používání.
Právem lze tak považovat plynové zbraně od WE za jedny z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších jak u začátečníků, zahradních rekreačních střelců i pokročilých hardcore hráčů, které své repliky vymazlují k dokonalosti.
WE GBB pistole s kovovým závěrem 
jsou vhodné pro středně silné plyny, doporučujeme používat plyny typu Green Gas.

Klíčové vlastnosti pistole:

 • Kovový odolný závěr
 • Zásobník na 15 BBs
 • Střelba jednotlivě
 • Spolehlivost vnitřních dílů
 • Vynikající zpracování vnějších částí
 • Pohodlný úchop
 • Silný zpětný ráz
 • Dimenzováno pro středně silné plyny (Green Gas)
 • Dostupnost upgrade dílů (např. Maple Leaf)


Obsah balení:

 • WE GBB pistole
 • Tlačný plynový zásobník
 • Návod
BarvaČerná
Úsťová rychlost (m/s)90 (m/s)
Doporučená váha munice0,28g - 0,32g
Délka218 (mm)
Délka vnitřní hlavně110 (mm)
Hmotnost990 (g)
Materiál tělaKov
TryskaPlast
Materiál Hop-Up komoryKov
Materiál zásobníkuKov
Točný / TlačnýTlačný
Kapacita zásobníku15
BlowbackANO