Zoznam produktov podľa výrobcu: FENIX

Categories
Price
4 119
Farba
více... méně
Filtr produktů

FENIX

Fenix ​​pokračuje ve vývoji technologie osvětlení.


Přeměna přesných LED na konzistentní osvětlení vyžaduje celé spektrum oborů. Řízení spotřeby získává – a vyvažuje – energii z palubních baterií. Optické inženýrství zaměřuje výstup LED na požadavky každého světla na vzdálenost a rozptyl. Ergonomický design dává snadno ovladatelné ovládací prvky v lehkémprovedení pro držení v ruce, na hlavu nebo na řídítka.


Rozsáhlé testování překračuje základní standardy ANSI.


osvětlovací produkty jsou jako kategorie nekonzistentní v kvalitě, i když jde o hodnocení výkonu. Skutečné osvětlení a životnost v terénu se mohou dramaticky lišit. Jako jeden z prvních výrobců, kteří přijali ANSI, Fenix ​​překračuje průmyslové standardy s dalšími interními testovacími protokoly.


Výrobní metody umožňují opakovatelnost inovací.


Společnost Fenix ​​se sídlem v čínském Shenzhenu vytváří jedinečné osvětlovací produkty v závodě vlastněném společností pod pečlivým dohledem odborníků na zajišťování kvality. Na rozdíl od smluvních výrobců nebo subdodavatelů, Fenix ​​vlastní výkon každého jednotlivého světla. Od majitelů až po zaměstnance se talentovaný tým snaží napodobit smysl řemeslníků pro funkci, střih a povrchovou úpravu. Tyto vysoké standardy plynou od návrhu přes výrobu až po zajištění kvality.

Naši partneři