Tlumič A.E.I. 150 x 30mm

Celokovový tlumič pro všechny airsoftové zbraně o délce 150mm a průměru 30mm. Tlumič má na jednom konci pravotočivý a na druhém levotočivý vnitřní závit M14x1 (Víčka lze odšroubovat a zaměnit). Lze jej tedy našroubovat na drtivou většinu...
Celokovový tlumič pro všechny airsoftové zbraně o délce 150mm a průměru 30mm. Tlumič má na jednom konci pravotočivý a na druhém levotočivý vnitřní závit M14x1 (Víčka lze odšroubovat a zaměnit). Lze jej tedy našroubovat na drtivou většinu airsoftových elektrických zbraní - např. M4, M16, AK, AUG, G36, VZ58, ..apod. Tělo je vyrobeno z hliníku s matným chemickým černěním. Uvnitř tlumiče je vložka. Tlumič je díky svým rozměrům esteticky vhodný pro menší zbraně, nebo pistole. Hmotnost 100g. Unikátní řešení AirsoftPro: Víčko s levotočivým závitem lze zajistit proti samovolnému povolování zabudovaným šroubem.  U běžných tlumičů se totiž při utahování na levotočivý konec hlavně automaticky povoluje víčko tlumiče a naopak. Tento nežádoucí efekt jsme vyřešili. Kvalitnější povrchová úprava tubusu tlumiče proti poškrábání.  Žádné nastříkání barvou, jako je běžné u levných tlumičů, ale matný elox. Pomocí příslušného adapteru z naší nabídky můžete tlumič připevnit i na odstřelovací pušky , nebo na pistole WE či ASG.  Poznámka: Tlumič nelze použít na ostré zbraně!
Viac

15,99 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

> 5 položky

ASPRO275

: AIRSOFTPRO

Koupí tohoto produktu získáte 3 bodů.
Ako fungujú vernostné body?


Celokovový tlumič pro všechny airsoftové zbraně o délce 150mm a průměru 30mm. Tlumič má na jednom konci pravotočivý a na druhém levotočivý vnitřní závit M14x1 (Víčka lze odšroubovat a zaměnit). Lze jej tedy našroubovat na drtivou většinu airsoftových elektrických zbraní - např. M4, M16, AK, AUG, G36, VZ58, ..apod. Tělo je vyrobeno z hliníku s matným chemickým černěním. Uvnitř tlumiče je vložka. Tlumič je díky svým rozměrům esteticky vhodný pro menší zbraně, nebo pistole. Hmotnost 100g.

  • Unikátní řešení AirsoftPro: Víčko s levotočivým závitem lze zajistit proti samovolnému povolování zabudovaným šroubem. U běžných tlumičů se totiž při utahování na levotočivý konec hlavně automaticky povoluje víčko tlumiče a naopak. Tento nežádoucí efekt jsme vyřešili.
  • Kvalitnější povrchová úprava tubusu tlumiče proti poškrábání. Žádné nastříkání barvou, jako je běžné u levných tlumičů, ale matný elox.

Pomocí příslušného adapteru z naší nabídky můžete tlumič připevnit i na odstřelovací pušky , nebo na pistole WE či ASG. 

Poznámka: Tlumič nelze použít na ostré zbraně!

FarbaČierna