GR14 Veteran E.T.U. AEG

Vyvinutá z kořenů druhé světové války, je tato bojová puška dlouho vyhledávaná hráči airsoftu po celém světě. Tyto silné pušky hrály roli jak v bojových pozicích, tak i v pozicích odstřelovačů. Verze  G&G , která předhonila Tokyo Marui v závodě o...
Vyvinutá z kořenů druhé světové války, je tato bojová puška dlouho vyhledávaná hráči airsoftu po celém světě. Tyto silné pušky hrály roli jak v bojových pozicích, tak i v pozicích odstřelovačů. Verze  G&G , která předhonila Tokyo Marui v závodě o vydání této oblíbené pušky, je navržena a vyrobena s pažbou z pravého dřeva.  Tato zbraň je vybavena vysokokapacitním zásobníkem na  470 ran  a nebude tak mít problém poskytnout dostatečnou krycí palbu pro týmovou hru. Tato nová verze přichází s elektronickou spouští  ETU  a  Mosfetem .
Viac

632,36 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

2 položky

GAG00108

: G&G

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 147 bodů.
Ako fungujú vernostné body?


Vyvinutá z kořenů druhé světové války, je tato bojová puška dlouho vyhledávaná hráči airsoftu po celém světě. Tyto silné pušky hrály roli jak v bojových pozicích, tak i v pozicích odstřelovačů. Verze G&G, která předhonila Tokyo Marui v závodě o vydání této oblíbené pušky, je navržena a vyrobena s pažbou z pravého dřeva. 

Tato zbraň je vybavena vysokokapacitním zásobníkem na 470 ran a nebude tak mít problém poskytnout dostatečnou krycí palbu pro týmovou hru.

Tato nová verze přichází s elektronickou spouští ETU a Mosfetem.

Farba dřevěná
Úsťová rychlost (m/s) 120 (m/s)
Doporučená váha munice 0,25g - 0,28g
Závit 14- (mm)
Délka 1120 (mm)
Délka vnitřní hlavně 510 (mm)
Hmotnost 3800 (g)
Materiál těla Kov/Dřevo
Verze mechaboxu V7
Velikost ložisek 8 (mm)
Materiál ložisek Kov
Typ konektoru Malá Tamyia
Materiál zásobníku Kov
Točák / tlačák Točný
Kapacita zásobníku 470
MOSFET ANO
Procesorovka ANO
Blowback NE
Baterie součástí balení NE
Nabíječka NE

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

GR14 Veteran E.T.U. AEG

GR14 Veteran E.T.U. AEG

Naši partneři