Tlumič A.E.I. 160 x 40mm

Celokovový tlumič pro všechny airsoftové zbraně o délce 160mm a průměru 40mm. Tlumič má na  konci klasický levotočivý vnitřní závit M14x1. Lze jej tedy našroubovat na drtivou většinu airsoftových elektrických zbraní - např. M4, M16, AK, AUG, G36,...
Celokovový tlumič pro všechny airsoftové zbraně o délce 160mm a průměru 40mm. Tlumič má na  konci klasický levotočivý vnitřní závit M14x1. Lze jej tedy našroubovat na drtivou většinu airsoftových elektrických zbraní - např. M4, M16, AK, AUG, G36, ..apod. Charakteristika: Celokovová konstrukce (AL6061T6). 160x40mm Hmotnost 180g Matné chemické černění, které je mnohem odolnější, než klasické nastříkané povrchy. Atraktivní design + logo a popis. Vyrobeno v ČR na CNC strojích. Klasický levotočivý závit M14 pro drtivou většinu airsoftových zbraní. Dodáváno v papírové krabičce. V naší nabídce je také samostatně ke koupi centrovací vložka tlumiče, která udržuje případnou prodlouženou vnitřní hlaveň ve středu osy tlumiče. Pomocí příslušného adapteru můžete tlumič připevnit i na odstřelovací pušky , nebo na pistole ASG či WE. Tlumič nelze použít na ostré zbraně!
Viac

24,65 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

ASPRO253

: AIRSOFTPRO

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 5 bodů.
Ako fungujú vernostné body?


Celokovový tlumič pro všechny airsoftové zbraně o délce 160mm a průměru 40mm. Tlumič má na  konci klasický levotočivý vnitřní závit M14x1. Lze jej tedy našroubovat na drtivou většinu airsoftových elektrických zbraní - např. M4, M16, AK, AUG, G36, ..apod.

Charakteristika:

  • Celokovová konstrukce (AL6061T6).
  • 160x40mm
  • Hmotnost 180g
  • Matné chemické černění, které je mnohem odolnější, než klasické nastříkané povrchy.
  • Atraktivní design + logo a popis.
  • Vyrobeno v ČR na CNC strojích.
  • Klasický levotočivý závit M14 pro drtivou většinu airsoftových zbraní.
  • Dodáváno v papírové krabičce.

V naší nabídce je také samostatně ke koupi centrovací vložka tlumiče, která udržuje případnou prodlouženou vnitřní hlaveň ve středu osy tlumiče. Pomocí příslušného adapteru můžete tlumič připevnit i na odstřelovací pušky , nebo na pistole ASG či WE. Tlumič nelze použít na ostré zbraně!

Farba černá

Naši partneři